Pier Giorgio Honor Roll (4.00 GPA on 4-point scale)

Seniors
Ashworth, Jordan
Baker, Nathan
Burdette, Jarah
Carter, Ceci
Chansolme, Natalie
Chapline, Daphne
Cole, Emily
Condon, Owen
Downs, MaryKate
Dugan, Parker
Farris, Anna
Gawey, Ashley
Jelinek, Trevon
Jones, Ivan
Lauderdale, Lyvia
Maxwell, Ellie
Medley, Anna
Mullins, Brennan
O’Donnell, Nick
Retherford, Kristina
Salomon, Sara
Sandell, Peter
Savely, Sarah
Schwager, Scott
Shanbour, Jacqueline
Sparks, William
Stewart, Alex
Juniors
Abeln, Derek
Affolder, Grace
Bice, Isabella
Clark, Josie
Clarke, Maddie
Clayton, Mitchell
Doan, Anna
Dwerlkotte, Michael
Ernst, Maddie
Harrington, Cailin
Jelinek, Miranda
Kalsu, Madison
Knight, Brandon
Lopez, Sabrina
Lynn, William
Mashburn, Josie
Newby, Hanna
Nguyen, Sang
Pierce, Katey
Pitman, Mollie
Schwartz, Luke
Sullivan, Victoria
Sophomores
Cline, Kathryn
Collier, Ford
Franks, Ellie
Haworth, Alexandra
Ille, Duncan
Ille, Evan
Le, Caitlin
Lytle, Lydia
Martin, Jessi
Maxwell, Charles
McClurg, Madeline
Nguyen, Danielle
Ortega, Olivia
Redwine, Traci
Romero, Lizbeth
Schmit, Zachary
Schwarz, Ashley
Silovsky, Sophia
Silvernail, Ethan
Smith, Grant
Thomas, Olivia
Weitzel, Chase
West, Brooke
White, Emiley
Freshmen
Al-Botros, Lana
Ashworth, Nory
Barberg, Mary
Burdette, Sarah
Chansolme, Luke
Coomes, Matthew
Cronic, Elyse
Edmonds, Natalie
Engel, Grace
Fair, Ashley
Ferguson, Hadley
Floyd, Talon
Grella, Paola
Grim, Gabriel
Hammersley, Sophia
Hammond, Evan
Janson, William
Jones, Kira
Kappen, Aleena
Lanphear, Wyatt
Le, Paula
Lehr, Evyn
McCuan, Peyton
McDougall, Emily
Moody, Cooper
Nguyen, Huan
Nguyen, Kaeli
Nguyen, Rose
Offiah, Elsie
Richard, Julia
Rogers, Emma
Savely, Shelby
Schwartz, Ryan
Singletary, Emma
Vo, Christina
Webb, Brigitte
Webber, Daniel
Williams, Jacob
Wright, Helen

Principal’s Honor Roll (3.70–3.99 GPA on 4-point scale)

Seniors
Baze, Ellie
Beall, Elizabeth
Candler, Christopher
Chesher, Claire
Cooper, Ann
DeGiusti, Ellen
Dolan, Shane
Haave, Lilly
Hibbard, Jackson
Hill, Austin
Hill, Tucker
Hughes, Emma
Kamp, Chloe
Keddissi, Andy
Kessler, Chandler
McCasland, Sophia
McDaniel, Josh
Mcunu, Jordan
Meysing, Jacob
Nguyen, Helena
Palerino, Anthony
Schmidt, Olivia
Weitzel, Hunter
Williams, Patrick
Woods, Beth
Yanchick, Sarah
Juniors
Brown, Samuel
Carnine, Kailey
Clarke, James
Covington, Charles
Dang, Brandon
Dawson, Ethan
Doan, Vincent
Geiger, Sam
Goodrich, Grace
Iven, Carson
Love, Emma
Nguyen, Xuan-Nhi
Oglesby, Harriet
Poarch, Parker
Raj, Roshan
Rupert, Stanley
Santana, Alejandro
Shivers, Nicholas
Shook, Emma
Sullivan, Patrick
Thielke, Mia
Torres-Longoria, Maria
Sophomores
Barr, Clare
Barrios, Kemberly
Brown Sanjuán, Miguel
Coats, Brooks
Condon, Ella
Crenshaw, Callaway
Danner, Dawson
Danner, Holly
Due, Taylor
Edmonds, Annemarie
Fankhauser, Elizabeth
Farris, Dane
Foster, Sunni
Grundy, Hannah
Hartman, Cale
Henderson, Emiline
Hosty, Thomas
Huff, Charles
Husbands, Holden
Jantzen, Elizabeth
Kelly, Bishop
Knudtson, Claire
Lau, Sara
Law, Lucianna
Lunsford, Annika
Mitchell, Erin
Mohr, Kait
Mossauer, Emma
Nguyen, Christopher
Pace, Abby
Paque, Lauren
Quigley, Connor
Rockett, Sydney
Rooks, William
Russell, Grayson
Salomon, Sydney
Sigler, Scot
Tawk, Mitchell
Tawwater, Benjamin
Tidholm, Margaret
Valle, Adam
Freshmen
Adkins, Stephen
Anderson, Alison
Bentley, Julianne
Birks, Sophia
Bishop, Kaitlyn
Carter, Catherine
Chirinos, Fabio
Clark, Alysse
Cunningham, Alexa
Diver, Raven
Godfrey, Molly
Gormley, Casey
Guzman, Samantha
Harris, Caden
Holman, Jacob
Kowals, Olivia
Le, Vincent
Leonard, Catherine
Lipps, Kate
Moncada Murillo, Hector
Murphy, Grant
Neff, Madeline
Price, Catherine
Raglow, Thomas
Roten, Caroline
Shanahan, Haley
Sokolosky, Dylan
Suarez, Jocelyn
Thielke, Grace
Tran, Sarah
Ughanze, Tobechukwu
Wienecke, Robert
Williams, Matthew